Lietošanas noteikumi

Lai iepirktos interneta veikalā, kurš atrodas portālā http://www.knitting.ucoz.com/ Jums ir jāreģistrējas. Savu izvēlēto pirkumu Jūs saņemsiet pa e-pastu (adījuma rakstus, shēmas, žurnālus elektroniskajā formātā) vai pastu (adījumus, grāmatas, žurnālus u.c. preces ). Tiklīdz noformēsiet pasūtījumu, uz Jūsu e-pastu automātiski aizies vēstule, kas apliecinās, ka Jūsu pasūtījums ir nonācis pie mums. Pirms izdarīt apmaksu, lūgums sagaidīt pasūtījuma apstiprinājumu, kurā būs norādīti mūsu rekvizīti, kā arī informācija par to, vai visas preces ir pieejamas noliktavā. Norēķini par veikto pirkumu veicami ar bankas pārskaitījumu 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta saņemšanas. Ja apmaksa netiek veikta, tad pasūtījums tiek anulēts. Pasūtītās preces tiks izsūtītas, tiklīdz mūsu kontā būs ieskaitīta apmaksa par pirkumu un pasta izdevumiem. Piegāde Latvijas robežās 3-4 darba dienu laikā un samaksa par pasta izdevumiem līdz 1 kg  ir 2.50 lati, 1 kg -3 kg ir 3.05 lati, 3 kg - 5 kg ir 3.50 lati, kas automātiski tiek pieskaitīti pie Jūsu rēķina, izdarot pasūtījumu. Mūsu datubāzē tiek reģistrēti mūsu pircēju vārdi, personas kodi (kā reģistrācijas nr.), piegādes adrese, tālruņa numuri un e-pasta adreses. Šie dati nepieciešami, lai mēs varētu kvalitatīvi nodrošināt klientu servisu, novērtēt mūsu uzticīgos klientus un veikt kvalitatīvas preču piegādes. Portālā http://www.knitting.ucoz.com/ administrācija ievēro datu aizsardzību. Pircēju sniegtā personīgā informācija netiks nodota trešajām personām. Ja Jums radušās kādas neskaidrības vai jautājumi par veicamo pasūtījumu, tad rakstiet knitting@ik.lv.

­­­­Autortiesības
 
 Visi darbi, kas publicēti portālā http://www.knitting.ucoz.com/ ir autora IK A.R.Z.PLUSS īpašums, kas ir aizsargāts ar Autortiesību likumu. Ir aizliegts pārpublicēt, izplatīt, kopēt, uzglabāt un citādi izmantot darbus bez autora rakstiskas atļaujas. Izmantojot portālā publicēto darbu citātus vai fragmentus likumā atļautajos gadījumos, atsauce uz autoru obligāta. Autortiesību pārkāpuma gadījumā vainīgā persona tiek saukta pie Autortiesību likumā noteiktās atbildības, kā arī ir pilnībā atbildīga par visiem zaudējumiem, kas ar šo rīcību nodarīti IK A.R.Z.PLUSS. Iesūtot rakstus, shēmas portāla http://www.knitting.ucoz.com/ redakcijai, tiek nodotas visas autortiesības, un turpmāk redakcijas tiesības ir izlemt par rakstu un shēmu izmantošanu. http://www.knitting.ucoz.com/ publicēto autoru un redakcijas viedokļi var atšķirties. Par publikāciju un komentāru saturu un to atbilstību likumdošanas normām ir atbildīgi to autori.
 
Komentāri un foruma diskusijas
 
 Portālā http://www.knitting.ucoz.com/ redakcija nav atbildīga par komentāru saturu. Aicinām kopā veidot radošu, profesionālu, diskusiju veicinošu vidi, kur paust viedokļus un norisināties domu apmaiņai. Komentējot rakstus un piedaloties foruma diskusijās, ir aizliegts: · lietot personu cieņu un godu aizskarošus izteikumus; · aicināt uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu; · izvietot informāciju, kas pārkāpj citu personu autortiesības; · izvietot komerciāla rakstura informāciju; · nosūtīt, publicēt datus, kas satur vīrusus vai arī datus, kas satur kaitīgas komponentes. Šo noteikumu pārkāpšanas gadījumā portāla http://www.knitting.ucoz.com/ redakcija patur tiesības dzēst attiecīgo komentāru un atkarībā no pārkāpuma rakstura pārkāpējs saucams pie atbildības, ko paredz LR likumdošana.
 
 
Norēķinu veidi
 
 Kā pirkt preces interneta veikals www.knitting.lv ?
 * izmantojot interneta veikals www.knitting.lv iepirkuma sistēmu
 * izmantojot e-pastu: knitting@ik.lv
 
Pasūtījums internetā:
1. Pievienojiet preces "Pirkuma grozam” nospiežot "Pasūtīt".
2. Ja nepieciešams mainiet preču daudzumu un aprēķiniet groza summu nospiežot "Atjaunot datus”.
3. Nospiediet pogu "Turpināt”.
4. Izvēlieties apmaksas veidu.
5. Izvēlieties preču saņemšanas veidu.
6. Aizpildiet anketu un nospiediet "Pasūtīt”.
7. Vēlreiz pārbaudiet datus un ja nepieciešams izlabojiet datus.
8. Nospiediet "Pasūtīt”.
9. Pasūtījums pieņemts !!!
 
Ja kaut kādu iemeslu dēļ Jums pasūtīt – sūtiet elektronisko pastu uz e-mail: knitting@ik.lv un mūsu konsultants sazināsies ar Jums.
 
Interneta veikals www.knitting.lv piedāvā Jums iespēju norēķināties vairākos veidos:
1. Skaidrā naudā saņemot preci mājās (tikai Iecavā, Bauskā, Jelgavā);
2. Ar pārskaitījumu, veicot priekšapmaksu uz interneta veikala www.knitting.lv Bankas norēķinu kontu;
3. Ar Paypal, VISA utt.